ČCA Compliance konference 2020 – ZRUŠENO

Image Description

Prožijte den ve společnosti kolegů, profesionálů v compliance

Nenechte si ujít další ročník ČCA Compliance konference. Je to příležitost prožít jeden den s profesionály, kteří vám a vaší práci opravdu rozumějí, sdílejí podobné hodnoty a hledají, tak jako vy, inspiraci pro svou každodenní práci. Společně s významnými českými i zahraničními byznys lídry, představiteli justice a zástupci celé řady klíčových oblastí (státní správy, akademické obce, soukromé sféry, poradenství a médií) otevřeme různá témata. To vše má za cíl jedno – zajistit prostředí, kde dodržování etických hodnot a právních norem jde ruku v ruce s úspěšným podnikáním i korektními mezilidskými vztahy ve společnosti jako celku.

A jak lépe otevřít tato témata než na konkrétních příbězích dobré i špatné praxe? Společně do nich nahlédneme ve čtvrtek 24. září v pražském hotelu Clarion Congress Prague.

Na jaké okruhy témat se můžete těšit? Například na:

  • lídry o svém vztahu ke compliance
  • příběhy, které vedou ke compliance z pohledu investigativního novináře a odborníka na tzv. protischránkový zákon
  • skutečné kauzy
  • workshopy (jak vést interní vyšetřování, moderní compliance – digitalizace a robotizace, budování silné firemní kultury, jak prosazovat compliance v praxi)

 

 

 

Think Compliance, Write the Stories

Prožijte příběhy firem, které napsalo samo compliance

 

 

24. září v hotelu Clarion Congress Prague

 

Obchodní podmínky a zásady ochrany osobních údajů

 

COVID opatření

 

Konference

Image Description
Místo Clarion Congress Hotel
Freyova 33, Praha 9
Termín 24. září 2020
Cena ČCA
člen - 3 999 Kč
(bez DPH)

nečlen - 5 999 Kč (bez DPH)

 * Cena konference zahrnuje 2x coffee break, oběd, občerstvení v rámci večerního networkingu.

Margaret Starka

Na konferenci vystoupí také profesionálka v oblasti péče o firemní kulturu Margaret Starka. V době, kdy mnoho firem čelí krizi, je velmi důležité zaměřit pozornost právě na oblast firemní kultury a compliance. Těšte se na zkušenosti z projektu BE-DNA ze spolupráce s více než 30 společnostmi i na praktické tipy, aby se zaměstnanci ve firmách mohli cítit bezpečně.

Pavel Pukovec

Jsme velmi rádi, že se právě naší konference zúčastní jeden ze členů Rady Justiční akademie. Pavel Pukovec se od počátku své profesní kariéry specializuje na hospodářskou a majetkovou trestnou činnost včetně korupce a jako lektor Justiční akademie se s námi jistě podělí i o zajímavé zkušenosti z oblasti rezortního vzdělávání, je na co se těšit!

Mgr. Lukáš Trojan

Do zkušeností z denní praxe v oblasti trestního práva, compliance a interního vyšetřování se naplno ponoříme s Mgr. Lukášem Trojanem. V tomto odvětví působí už přes 20 let jako advokát a zároveň je rozhodcem Rozhodčího soudu HK ČR a AK ČR, vicepretidentem Unie obhájců ČR a místopředsedou Kontrolní rady České advokátní komory. Nezapomeňte si připravit otázky a zápisník na poznámky.